| YLLL a întrebat:

Am o gramada de cosuri minuscuuule mai ales pe frunte, care nu se pot stoarce.Cu ce as putea sa ma dau ca sa-mi treaca?:d

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca le storci o sa-ti ramana semne, curata fata si fruntea cu o solutie antiacneica si lasa ca trec ele dupa ce isi fac treaba

| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna! Mergi la farmacie unde exista o crema nisipoasa de la Vichy. Si eu am avut ca si tine si mi-au mai trecut din ele... Ti-o recomand :*

| Nymeria a răspuns:

O sa treacalaughing)

| Mădiiiiie a răspuns:

Bună! Şi eu am coşuri d-alea dar îmi dau cu Skinoren şi nu le bâzâi happy La mine merge şi sper să îţi meargă şi ţie happy