| anonim_4396 a întrebat:

am niste cosuri pe frunte, daca ma dau cu ceai de musetel o sa imi treaca? fuunda

3 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Heii! Nu stiu sigur daca ceaiul de musetel merge dar iti spun cum scap eu de cosuri.
Decii eu cand am cosuri, in fiecare seara ma demachez(nu de machiaj, doar de praj)daca nu ai demachiant te speli doar pe fata, apoi te dai cu spirt si cu o crema de fata(eu ma dau cu nivea normala)si in cateva zile cosurile dispar daca repeti procedeul in fiecare seara.
Sper ca te-am ajutat!

| myiau a răspuns:

Incearca lamaie. taie o bucatica si pune sucul direct, pe pilea curata. le va usca si nu ramane semn

| mihaamihaa98 a răspuns:

Hei am avut eceeasi problema ca si tine...Si stiu care e problema ta. Tot timpul ai bretonul pe fata si normal ca atunci vei tansipra iar cosuri iti vor iesi rapid..Ke am facut eu ca sa nu maii am asa de multe vei afla...Mi-am cumparat de la avon o solutie numita clear-skin! La mine a funcionat. Sper ca te-am ajutat!