| Rapsodie_4835 a întrebat:

Am o intebare. daca o fata mi-a zis sa nu-i zic unei prietene de-al ei ca vorbesc cu ea deorece zice ea e complicat si sar supara, cear puteam insemna asta?

4 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Ce cauta cuvantul "deal". Nu are niciun senslaughing. Sau "sar'. Unde sari? rolling on the floor Mai copile, pune mana si invata gramatica limbii romane. Ca, dupa cum vad, esti praf. "Cear" laughinglaughing. Analfabetilor. Pana si un strain ar sti sa scrie corect romaneste. Nu te supara, dar asta-i adevarul.

| misu a răspuns:

Pai ascult o ca inseamna ca fata e invidioasa

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Dar la scoala ai fost?
Vbesc,sar,deal, cear, nu-i etc.

| Loyd06 a răspuns:

E clar! Ascunde ceva ori de tine ori de pritena ei.