| Happy Man a întrebat:

Am o intrebare, am cumparat acu 2 zile un mp4 sweex de 4 GB, dar nu vede videoclipurile mp4 si pe cele avm si nu gasesc un convertor ce sa fac si nu spuneti sa-l duc inapoi ca am aruncat cutia, pls ce sa fac ca nu stiu?

Răspuns Câştigător
| Alex_9605 a răspuns:

Incearca celelalte versiuni video Avi, Mpeg, Vmw, iar daca tot nu merge poate e vreo problema cu softul instalat si apoi mergi cu el de unde l-ai cumparat.

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cauta si cinverteste videourile. mp4 in. amv. De alea o sa citeasca.
Spor!

| cosmin_2840 a răspuns:

Asculta muzica pentru asta e facut