| Roxana474 a întrebat:

.cum este la stiinte sociale? Se invata intens istoria si logica? Nu prea imi place istoria dar nu am de ales deoarece sunt slabuta la mate si din cate stiu eu nu se da bac-ul la mate. Sunt la profilul turism si alimentație (clasa de profesionala) am vreo sansa sa ma transfer in clasa a 10? sunt in clasa a 9-a si la vara voi da evaluarea nationala pentru ca anul trecut nu am fost pregatita sa o dau. Dau funda :*

1 răspuns:
| Mary265 a răspuns:

La științe sociale este de tocit. Am facut acest profil si daca nu înveți la timp iti este foarte greu sa recuperezi. Se face multa romana, istorie, limbi straine si logica, economie, sociologie...