| Dany_5729 a întrebat:

..cum pot sa salvez pozele de pe hi5? ca nu imi merge sa le salvez de loc si nu mai am pozele in calculator?cryingfunda

Răspuns Câştigător
| TheToffyx a răspuns:

Asta stiu eu laughing.
Numai ca eu am Mozila si e si in romana, iti zica asa... altfel nu stiu!
Dai sus la "Unelte" -->> "Informatii despre pagina" -->> "Multimedia" ->> Si dai acolo si daaai in jooos pana apare poza pe care o vrei si dupa la --> " Salveza ca"

Funda?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| NiiiaaRawwr a răspuns:

Pai daca vrei ceva mai simplu, poti sa dai Print Screen la ecran atunci cand esti pe pagina cu poza respectiva[ ai un buton pe tastatura numit PrtSc, apesi pe el cand vrei sa faci poza]
Dupa aceea deschide Paint si apasa Ctrl si V amandoua odata, salvezi imaginea si o tai in Photoscape sau orice program folosesti tu. ^^

| Twixxie a răspuns:

Cand ai poza mare deschisa in pagina ca sa zic asa.Scrie undeva acolo sus cu albastru "Afişare linkuri pentru fotografii" dai cklick acolo si copiezi linkul de la" Adresa" si il pastezi intr'o pagina goala si iei pozabig grin... sper ca ai intelesbig grin

| Dany_5729 explică:

Badabinglaughing si avem un castigatorchatterbox
TheToffyx

| Beex a răspuns:

Dai print screen la paginabig grin