| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi salvez pozele mele de pe hi5 in calculator?

13 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Copy si paste good luckgood luck

xoxoooo, mary peace sign

| Mya a răspuns:

Intri pe pagina, la poza respectiva si dai click dreapta, selectezi "block images..." (altfel ti le salveaza ceva forma: 1x1_trans), apoi intri iar, dai din nou click dreapta, selectezi "save this as..." si merge :d. Eu asa fac!

| GreenSky a răspuns:

Prin print screem!

| dalea a răspuns:

Tot pe TPU am aflat si eu care este metoda:faci printscreen, editezi poza apoi o salvezi in PC.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate mai usor...acolo unde ii poza apare deasupra "Afisare linkuri pentru fotografii" dai acolo, salvezi ultimul cod sh ii dai paste sus sh apare o pagina simpla cu poza ta de unde poti salva pozawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu fac si eu hit 5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri in Google, cauti "addon", vei gasi in primul link, pagina oficiala pentru addonuri la Mozilla, iar acolo dai search la AdBlock.
Il instalezi, dupa care restartezi Mozilla, iar cand deschizi, pe orice pagina de Hi5, dai click dreapta,"adblock image", selectezi acel 1x1_trans.gif,dai "ok", refresh la pagina si sanatate la animale.
Poti salva ce poza de cocalar/pitzipoanca doresti.
Salut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Programe de modificat poze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In timp ce vizionati pozele de pe Hi5 apare sus deasupra pozei >Afisare linkuri pentru fotografii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acolo unde ii poza apare deasupra "Afisare linkuri pentru fotografii" dai acolo, salvezi ultimul cod sh ii dai paste sus sh apare o pagina simpla cu poza ta de unde poti salva poza

| stela_star a răspuns:

Uite ce am citit eu pe blogul heyo legat de download foto de pe hi5: http://www.heyo.ro/blog/?p=376 Stiam ca era lumea preocupata de chestiile astea pe TPU si m-am gandit sa anunt doritorii :).

| Gheorghe_Lucia_1940 a răspuns:

Pozele mele de la 8 Martie.