| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot sa imi salvez in calculator pozele care le-am pe hi5?

4 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Eu stiu varianta cu Print screen k si lolahappy
dar cred ca e destul de bunahappy

succes!

| lola a răspuns:

Nu se mai pot salva poze de pe hi5happy
Eventual incearca cu "Print screen", dai copy/ paste in paint si apoi decupezi poza..altfel nu prea ai cum.

xoxo lola

| cyufulyky a răspuns:

Nu mai merge sa le salvezi pentru ca s-au luat multe poze de p hi5 si se puneai p www.hi6.com sau cocalar.org si tot asa dar daca vreis a downloadezi pozele de ph i5 iti recomand sa intri aici http://www.heyo.ro/hi5-backup.html

succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti la Opera sau Internet Explorer, click dreapta si pui Save as, si locul in care vrei sa le salvezi.
bafta happy