| Yguaze a întrebat:

.. Cum putem noi baietii sa pastram interesul unei fete intr-o relatie? ( sa nu se plictiseasca si sa fie mereu interesata de iubitul ei). Multumesc!

2 răspunsuri:
| REDSQ a răspuns:

Aducand tot timpul o surpriza cu tine. O surpriza poate insemna o un zambet cand ea nu se asteapta (atunci cand esti suparat tu, si ea nu se asteapta sa mai zambesti o bucata buna de timp), inseamna si un acdou micut, simbolic. inseamna si putina cearta constructiva (te certi ca sa vezi cum reactioneaza, in diferite situatii, comportamentul, urmat de o impacare...frumoasa si bine-venita, asa se cimenteaza relatiile, si eu am trecut prin asta) si apoi incercand sa faci tot timpul ceva diferit, sa nu iti etalezi obiceiurile, decat dupa perioade lungi succesive.de preferat deloc daca se poate.Ca sa i se para un mister tot timpul sa nu o lasi sa-si dea seama din prima, sa "pluteasca"

| fluture_2860 a răspuns:

O fata are nevoie mereu de atentie si de multa dragoste. Daca o sa stai numai cu ea si o sa ii oferi tot ce isi doreste nu e va plictisiiii niciodata de tine.