| mirunaaa96 a întrebat:

daca eu sunt cuminte si ma comport prea frumos cu iubitul meu,sa zic asa ca sunt prea " buna" cu el, el si-ar putea pierde interesul pentru relatie?

17 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu sunt baiat cuminte si mi-as dori asa o relatie, dar nu am de unde sa stiu ce-si doreste el. De fapt, nu am de unde sa stiu ce-ti doresti tu? O relatie cu cineva care nu mai vorbeste cu tine pentru ca il doare degetul?
Cat mi-as dori eu, in locul lui, cand ma doare ceva, sa pun mana pe pieptul tau si sa uit de durere. Asta este cel mai bun analgezic.

| neutrino a răspuns:

Daca tu esti buna rau, interesul lui va creste pana cand ca reusi sa se bucure din plin de bunatatea si bunatatile tale. Apoi se va obisnui, iar in final se va plictisi si va pleca iarasi la vanatoare.

| T0T a răspuns:

In nici un caz! Asta daca chiar te iubeste.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred! Dar nici posesiva nu trebuie sa fii!

| LoveSleep a răspuns:

Da, "și-ar putea", dar nu e batut in cuie.

| SkyPilot a răspuns:

Depinde de om. Mie imi place sa am alaturi o partenera egala cu care sa luam orice decizie impreuna.

| Solutionistul a răspuns:

Depinde ce intelegi prin cuminte...iti dai seama ca trebuie sa il mai surprinzi uneori si nu trebuie sa faci intotdeauna fix ce zice el. In general, asta se aplica barbatilor. daca faci mereu pe placul unei femei, te considera un catelus si te lasa.

| MarieStephan a răspuns (pentru Solutionistul):

Ai dreptate... Daca devine CA un "orar" SI baiatul stie la Ce sa se astepte cand o vede va pleca imediat cum va vedea ceva nou
E bine sa.l asculte Dar sa nu fie CA o sluga.....sa fie undeva intre happy
Stiu cum se simte

| Solutionistul a răspuns (pentru MarieStephan):

Am jucat si eu ambele roluri...deci acum stiu despre ce este vorba.

| MarieStephan a răspuns (pentru Solutionistul):

Eu sunt decat iubita care.si pastreaza iubitul

| Solutionistul a răspuns (pentru MarieStephan):

Uneori nu tine doar de tine.

| MarieStephan a răspuns (pentru Solutionistul):

Ba cam da....cat am fost presul unuia nu a tinut Dar acum CA ne certam mai mereu e perfect

| Solutionistul a răspuns (pentru MarieStephan):

Ma refer ca nu tine mereu de tine daca o sa continue sau nu o relatie... oamenii se schimba si uneori te parasesc sau inseala fara un motiv clar.

| MarieStephan a răspuns (pentru Solutionistul):

Mda...nu Toti sunt cretini

| Solutionistul a răspuns (pentru MarieStephan):

Nu toti, o mare parte.

| RusMarius7 a răspuns:

Nu neapatat, dar depinde :
Daca el ii un baiat rau ar trebui sa incerci si tu sa fii un pic mai rea uneori. Ca daca nu te considera un catelus si te lasa.
Daca el ii un baiat cuminte va potriviti si e ok. Funda? :*

| Denisa983 a răspuns:

Daca te iubeste niciodata! E bine sa fii cuminte, in ziua de azi, din pacate fete cuminti sunt putine. sad
Daca el te vrea doar la pat atunci o sa plece daca esti cuminte. Daca te iubeste o sa te aprecieze si nu o sa te lase niciodata! Bafta! happy