| Dllk_Daniel_2000 a întrebat:

Am o intrebare, daca am cumparat de pe internet(tocmai.ro) un Samsung galaxy s4 live demo unit,si in acel anunt scria ca nu are modul GSM,l-am sunat pe acel domn si l-am intrebat,iar el mi-a zis ca se poate face cu nu stiu ce modul,in fine si am fost la un service GSM intreband deca se poate face,ei mi-au raspuns ca nu se poate. In fine daca in anunt scria fara modul gsm, iar domnul acela mi-a zis ca se poate face, ce pot face fiindca imi vreau banii inapoi. Pot sa-l dau in judecata pentru inselaciune?

1 răspuns:
| Andreiu68 a răspuns:

Si eu am patit gen asa.Am luat de pe tocmai psp go si mi l-a adus inyr-o cutie de carton mare.In acea cutie erau ziare nu si psp-ul.M-am sus la politie si dupa 2saptamani mi-a dat banii inapoi omul care trebuia sa i.i dea psp si a primit dosar penal atat.Asa o sa iti faca si tie daa te duci la politie