| emma6312 a întrebat:

Am o intrebare daca am windows media player pot sa trag muzica din pc pe cd? Si de unde pot lua un program de tras muzica pe cd?

2 răspunsuri:
| CrisTinasss a răspuns:

Hi! poti numai daca ai nero.si atunci merge sa le pui direct pe cd din wmp desi ar fi mai simplu sa faci in nero un data cd sau audio cdwinking

| CrisTinasss a răspuns:

Aa.si ink ceva.iti trebuie si cd/dvd (re)writer.cat despre de unde il poti lua...de pe net site ul official nero.com sau cumperi cd special de la un mag de specialitate happy