| MadnixeR a întrebat:

Am si eu o intrebare am luat Danonino si am primit un dvd si nu-l citeste BS player si nici windows media player imi spuneti va rog un codec potrivit sau un program
Va Multumesc!

4 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Deschide acel DVD si vezi ce extensie are fisierele apoi posteazale!

| thizizme a răspuns:

Daca e video ar trebui sa-l rezolve VLC sau KMP, da' totusi da un explore si vezi ce extensie au fisierele de pe el. Ca sa vezi extensiile te duci in Start -> Control Panel -> Folder Options -> View -> debifezi Hide Extensions for Known File Types -> Aply -> OK. Extensia e ceea ce apare dupa. (punct), exemplu:. avi,. mp3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Power dvd