| Roxanne_7564 a întrebat:

Am o intrebare despre Lady Gaga: e barbat sau femeie?

Răspuns Câştigător
| zhady a răspuns:

E hermafrodit, adica are organe de reproducere atat masculine, cat și feminine.

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, 100% e femeie!

| pretzel a răspuns:

Inca nu se stie nu a cautat-o nimenilaughing)))))

| Alex_7297 a răspuns:

Femeie. Şi totuşi, dacă ar fi bărbat, cu ce te-ar deranja?

| ZeroBarat1 a răspuns:

Ii transexuala, ceao laughing

| Ce.mai.vrei:>? a răspuns:

E femeieeeee

| Siimo a răspuns:

Femeie laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E femeie, dar evolutia ei ca stil vestimentar e dezastruoasa.
Adica apare Lady Gaga in primul videoclip, era super draguta dar dupa se lasa influentata de faima si devine chiar aiurea. Avea intr'o fotografie o tinuta, mama mea oh go on, eu credeam ca are un cos de gunoi in cap cand am vazut'o. Si in ultimul ei videoclip parca mi-am pus intrebarea " Dar de cand amy winehouse e blonda? ", deci chiar am crezut ca e Amy si nu Gaga, cand apare numele si melodia ma apucat un ras laughing.