| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare despre revista Popcorn: cum as putea sa vad(pe net) ce postere au fost in numerele trecute?
Și aș mai putea sa cumpar acele numere? va rog!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Anutza2610 a răspuns:

Posterele din revista popcorn din luna octombrie sunt:
megapostere: miley cyrus si shakira
postere: inna, zac efron, rihanna, kesha, my chemical romance, jadem smith, videll

| Flori a răspuns:

Intrii pe site-ul revistei.In dreapta sus este rubrica "Revista". Dai click si ti se vor prezenta articolele si posterele.Nu stiu daca numerele anterioare se mai pot cumpara.Vezi detaliile pe site.Bafta.
www.popcorn.ro

| miyavi7 a răspuns:

Eu am colectii mari cu multi artisti. daca imi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit poze.
japonia7@yahoo.com