| byu_5076 a întrebat:

Am o intrebare
!
in sims 3 dupa ce'mi fac familia si sa zicem... ii duc intr-un loc unde trebuie sa fac o casa.si formez codul pentru bani iar apoi vreau sa ii evacuez din casa...nu imi raman banii formati?
si daca e asa...atunci cum imi pun familia cu banii deja in cont intr-o casa construita deja?

5 răspunsuri:
| šρяίηģ a răspuns:

Banii formati iti raman in cont. Ca sa ii muti dai click din meniu, apoi vei vedea un buton care seamana cu semnul de la familie cu o sageata. Familia se va muta in meniu, iar apoi poti sa ii pui intr-o alta casa. Nu stiu cat de explicita am fost... dar sper ca te-am ajutat!winking

| KlaudyaAddha a răspuns:

Stai linistita, ca ramai cu toti banii. Acum se vor scade doar banii dati pentru noua casa. Si eu fac asa si mereu raman cu banii. Si daca vrei si mai multi bnai baga iar codul ala de bnai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti ramana in cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ei casa iti rama mai putini bani de-pinde cat costa casa nu va intra deleoc in cont o casa construita de-ja

| teddy_8141 a răspuns:

Nu e mare lucru trebuie doar sa le cumperi casa si sa ii duci acolo se vor muta singuri iar banii vor ramane.