| Rares_Raducea_1995 a întrebat:

Am o intrebare, la ce trebuie sa fac upgrade din piese ca sa pot rula Rust macar pe medium cu 40 fps constant?
Piesele actuale:
Placa video(integrata):AMD Radeon HD 8570D
Procesor:AMD A8-6600K APU with Radeon(tm) HD Graphics
Ram:4.0 GB
Sursa si placa de baza nu le stiu pentru ca nu m-au interesat niciodata, chiar daca sunt foarte importante. Ar merita sa schimb piesele acestui pc sau sa-mi iau unul de 2700 de lei si sa-i schimb doar placa video? http://www.emag.ro/......D962L3BBM/

Astept niste raspunsuri.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vinde-l pe asta si i-ati unul calumea, cu tot cu placa video dedicata, procesor quad core, hard 1 tb si ram 8 gb si esti sef!winking