| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de site-ul asta:Stiti casutele unde raspunsurile date de utilizatori se pot vota? Uitati-va mai atent!
Eu m-am uitat si am observat ca casuta de la,, Amuzant"(cea din mijloc)e patrata, nu rotunda ca celelalte din jurul ei.
De ce?
Nu vreau ca intrebarea mea sa para stupida, dar vreau sa stiu!
happyhappyhappylaughinghappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca ea e din mijloc, si nu are pereche fiind numar impar laughing
De obicei se folosesc check-boxurile rotunde unde ai optiuni unde trebuie sa bifezi una din ele, nu merg amandoua fiindca se exclud. Iar cele patrate merg bifate si cu celelalte happy
Raspunsul poate fi si folositor si amuzant in acelasi timp, dar nu poate sa fie si folositor si nefolositor in acelasi timp laughing e gen "and"/"or"

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

E facut ca sa atraga atentiahappy

| ioana181 a răspuns:

Pentru ca un raspuns poate fi amuzant si atat, nu e si optiunea "neamuzant". Pe cand la celelalte trebuie sa alegi in stupid si inteligent sau folositor si nefolositor (antonime).