| Mynameis93 a întrebat:

Ok,poate o să vi se pară o întrebare stupidă, dar sunt nouă pe acest forum. Când voi putea vota răspunsurile sau întrebările? Sau ce pot face pentru a vota? Dau fundă rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Vrei sa votezi? cand vei ajunge senior vezi acolo evalueaza si dai voturi si poti si raporta

| Mynameis93 explică (pentru RAY):

Şi cum ajuns senior? rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Mynameis93):

Raspunde la intrebari roxana si vei ajunge in cateva zile

| Mynameis93 explică (pentru Mynameis93):

Ajung*

| Mynameis93 explică (pentru RAY):

Mulțumesc frumos!

5 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Trebuie să ai cel puțin 10 zile de la crearea contului si 100 de răspunsuri postate în afară de categoriile: conversații, trivia/amuzante etc. Îți recomand să citești si cele 43 de întrebări frecvente (înainte de a posta un răspuns sau o întrebare scrie să fie în regula cu regulamentul-e scris cu albastru).