| andii a întrebat:

Am o intrebare mai mult pentru baieti.Cum as putea sa atrag nu stiu baieti de vreo 15-16anii?kiss dau funditahappy

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa te arati disponibila. Sa fii sociabila. Sa glumesti mult si sa flirtezi.

| louis3 a răspuns:

Sa folosesti un magnetlaughingglumesc!
Fii tu insuti, fii naturala, comunica foarte mult cu ceilalti, iar restul vine de la sine.Bafta!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracate cu ceva mai neobisnuit fata de celelalte fete si filtreaza cu el de cate ori ai ocazia.Si cand il vezi poti sa ii dai un pupic pe obraz.