| UrHotGirl a întrebat:

Scuzati-ma va rog de aceasta intrebare jenanta! Dar dragii mei, este viata mea pana la urma.Ei bine, sunt virgina.Si sunt destul de mare.Am aproape 18 ani.Cum as putea sa ma dezvirginez, sa mi-o trag cu unul? Va rog, fara mistouri.Eu stiu foarte bine de ce intreb.Va rog doar atat.Sa imi spuneti cum sa atrag baieti.Cum sa ma dau la ei? Eu nu prea am prieteni, iubit nu am avut niciodata.Cred ca o varianta ar fi Facebook-ul. Oameni buni,va rog sa imi spuneti, nu imi dati raspunsuri aiurea sau sa ma certati! Raspundeti-mi la ce v-am intrebat! Atat cer! Repet, eu stiu foarte bine din ce motiv vreau sa fac asta.Vi-l voi spune pe privat in mesaj, dar pentru asta vreau sa imi raspundeti cum am vrut.

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aici gasesti tragatori in disperare numa orasu sal pui si te vor cauta haimanalele

| UrHotGirl explică (pentru mgtow):

Nu imi pasa.Eu vreau.

| mgtow a răspuns (pentru UrHotGirl):

Trimite o poza sau Facebook tau s te vad

| UrHotGirl explică (pentru mgtow):

Cum as putea sa iti trimit aicea?

| mgtow a răspuns (pentru UrHotGirl):

Adaugama la prieteni in TPU si iti explic prin mesaj privat

| UrHotGirl explică (pentru mgtow):

Da, dar sa nu vad ca apar pe tot internetul cu pozele alea

| mgtow a răspuns (pentru UrHotGirl):

Trimiti pe privat nu apari pe net

| UrHotGirl explică (pentru mgtow):

Am vrut sa iti trimit mesaj pe aicea pe TPU dar vad ca nu pot sa til trimit

| mgtow a răspuns (pentru UrHotGirl):

Atunci raspunde aici

| UrHotGirl explică (pentru mgtow):

Cati ani ai? De unde esti?

| mgtow a răspuns (pentru UrHotGirl):

27 dar nu stau in tara, oricum vreau sa te vad

| UrHotGirl explică (pentru mgtow):

Eu as fi vrut sa vi la mine sa o facem daca vroiaiwinking

| mgtow a răspuns (pentru UrHotGirl):

Daca nu esti in stare sa trimiti un Facebook sau o poza nu pot face nimic

| UrHotGirl explică (pentru mgtow):

Ba da sunt...dar daca m-ai vedea mi-ar fi placut sa si vi

| mgtow a răspuns (pentru UrHotGirl):

Hai ca ma plictisesti, tu arata sa te vad mie sa nu fie poza falsa sau facem o conversatie video sa ma lamuresc in direct. Oricum nu fac 3000 km pana la tine acasa dar sa te vad as vrea

| UrHotGirl explică (pentru mgtow):

Am interpretat eu altfel, varsta mea e aproape de 18 ani, eu am 16.Accepti atunci?

| mgtow a răspuns (pentru UrHotGirl):

Trebe sa te vad si dupa aia zic baga o imagine cu tine

| mgtow a răspuns (pentru UrHotGirl):

Nu accept pentru ca nai varsta ideala de 18 ani dar n-ar fi rau sa te pun la proba.

| UrHotGirl explică (pentru mgtow):

Nu conteaza! Ii bun si la 16! Dar nu o sa imi arat fata

| UrHotGirl explică (pentru mgtow):

Lasa-le dracu de legi!

| mgtow a răspuns (pentru UrHotGirl):

Bun atunci arata draq corpu?

| mentholinks a răspuns:

Poate esti urata ca altfel te fteau baietii pana acum.

| Lioana a răspuns:

Primul act sexual ar trebui sa fie cu persoana iubita. E pacat sa oferi asta unui neica nimeni caruia putin ii pasa de tine. Baietii o fac cu orice fata disponibila, trebuie doar sa stie ca vrea, dar doar se folosesc de acele fete care se ofera pe tava, nu le iubesc. Pentru o fata nu e o mandrie sa isi piarda virginitatea ci dimpotriva.
Unele isi vand virginitatea pe bani grei dar chiar si asa imi pare rau de ele ca nu pot trai iubirea.
Cum va fi daca in viitor vei intalni marea iubire a vietii tale si cand va afla ca nu mai esti virgina sa fie dezamagit si sa nu te mai vrea, sau chiar daca te vrea sa aiba toata viata frustrarea ca n-ai fost doar a lui?

| GoldenZenith a răspuns:

Pisicuta, care e graba? Este vreo lege nescrisă in care se spune că trebuie să îți pierzi virginitatea la 18 ani?
Poți încerca pe Facebook sau pe orice altă rețea de socializare, dar nu cred că vrei sa dai de vreun ghiolban care să îți facă prima experiență sexuală un dezastru. Încearcă să îți găsești totuși o persoana de încredere, curată și fără boli și să îl faci prietenul tau cu beneficii. No, ce sa zic, succese!