| andreetgv a întrebat:

Imi place un baiat, si stiu ca si el ma place mult, dar noi practic ne cunoastem doar din priviri si suntem timizi amandoi, dar noi am vorbit de cateva ori si de fiecare data a intervenit cate cineva.Eu acum sunt confuza si nu stiu ce sa fac din asta, nu l-am mai vazut de mult si simt ca fierb. Ce sa fac?

1 răspuns:
| IndecentGirl a răspuns:

Cat imi plac intrebarile astea.e super usor. vorbesti cu el chiar daca esti timida...ii spui ce simti pentruel si apoi vedeti voi ce faceti...cam asta se facebig grin Iar din propria mea exp asa am facut si eu cu un baiat si m-am gandit tarziu sa'i zic si era deja prea trz deci spune'i ce simti u cu adevarat