| justmeanonim a întrebat:

Stiu ca intrebarea asta a fost pusa cel putin 100 de ori, dar cum as putea sa ma apropii de un baiat care imi place, desi nu am vorbit decat de cateva ori?

4 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Vizualizeaza cele 100 de intrebari.

| Dariusuu a răspuns:

Nu-i spune că îl placi, arată-i prin gesturi și vezi după comportamentul lui.

O zi frumoasă îți doresc.

| KinderBeeeib a răspuns:

Cunoaste-l,fi-ti prieteni, gasiti lucruri in comun si atasati-va apoi spune-i ce simti.

| boy2evil a răspuns:

Incearcasa gasesti lucruri care le aveti in comun si incearcasa gasiti un subiect de discutie pe care il puteti discuta amandoi