| AnyAda a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti. Dupa ce criterii va alegeti iubitele? Ma refer si la fizic, si la comportament. Ce preferati?

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Salut.Caut in general o fata cu minim de decenta in vorba,comportament,caracter,sa zambeasca,sa nu opteze spre curente gen:emo si care mai sunt,simpla, haine in schimb sa se imbrace cu ce simte ea ca ii vine bine, voi fi si eu de acord cu ea.Fizic,nu conteaza sanii pentru mine,doar sa se vada ca are fund in pantaloni happy,mi se pare partea cea mai importanta,inaltimea sa fie putin mai mica decat mine,nu inalta,mediu.Dar tot ce ti-am spus eu tie aici,acum,poate sa fie dat la o parte de cu totul o alta fata, care sa nu se regaseasca deloc in ce am spus, dar in general asta caut la o fata.Salut Any