| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti...La ce va uitati prima data cand vedeti o fata sau o cunoasteti? Si ce va intereseaza mai mult la o fata?(ex.fizic,personalitate etc.)

Răspuns Câştigător
| ChRoM a răspuns:

Prima data o observi asa sa vezi daca e slaba grasa etc. si apoi la fata, si dupa urmarim corpul mai indetaliat (sani, fund, par ), personalitatea o obseri dupa ce o cunosti si vorbestu cu ea si pot sa spun ca e cel mai important lucru dar si aspectul fizic conteaza, adica altii spun ca aspectul fizic nu conteaza, nu e adevarat pentru oricine conteaza si aspectul fizic dar nu poti sta la masa de exemplu la un restaurant cu o persoana care nu stie nici cum sa taie cu un cutsit