| Theshadow2000 a întrebat:

Intrebare pentru baieti... ce va intereseaza prima data cand vedeti o fata? tongue

Răspuns Câştigător
| BiTW a răspuns:

În primul rând, caracterul acesteia. Modul în care vede lucrurile, în care se exprimă, practic toate aspectele necesare pentru a observa dacă este o fată serioasă și e pe placul meu, sau nu. Aspectul fizic nu are nicio relevanță pentru mine, nu voi vinde niciodată un suflet curat pe un corp frumos. Din nefericire însă, nu prea se găsesc, iar un băiat care își dorește o astfel de fată, are un război de lungă durată până o va găsi.

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa fie simpla, nemachiata, si fara haine de 'top model' E clar ca acea pipita va avea pretenti uriaselaughing. Prefer o tarancuta care stie ce e aia munca si nu se sclifoseste sa isi strice unghiile sa ma ajute cu cevahappy

| c0ton a răspuns:

Daca ii frumoasa intelegatoare sociabila ne-superficiala desteapta si sa nu fie paracioasa tot timpul.

| FaithGaga a răspuns:

Daca imi place o fata, prima data incerc sa o cunosc mai binewinking Deci ma intereseaza personalitatea ei.

| Hardsky1 a răspuns:

Prima impresie pe care o persoana o face este aspectul fizic, hainele, dupa urmeaza comportamentul si celelelalte, dar sincer nu pot sa zic ce pot sa vad eu la o fata...degeaba are aspect fizic daca era prea cu nasul pe sus... opinile difera big grin

| N3gativ a răspuns:

Depinde. la fiecare baiat ii place altceva la o fata..corpul,fata,aspectul fizic.Dar eu cand vad o fata ma uit in ochii ei.

| Raulesse a răspuns:

Hm prima data remarc ochi si parul dupa care incerc sa o cunosc