| emma21 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti. Pentru voi conteaza foarte mult daca o fata are ochelari sau aparat dentar?
Adica ati putea trece peste asta daca fata ar fi chiar dragutzica?

2 răspunsuri:
| ElectricChapel a răspuns:

De ce ar conta asta? Daca mie imi place maxim de o fata, as accepta-o cu sau fara ochelari. Vreau sa spun ca am stat cu o fata care avea multe cosuri. Poate nu era extrem de frumoasa, dar avea ceva ce imi placea. Acum imi place de ofata care poate ochelari, iar dioptriile le are cam mari. Nu pot sa zic ca este urata. Ok... Poate nu are un fizic frumos, dar caracterul este divin. Ambalajul nu conteaza decat pentru mofturosi. Pentru mine, conteaza caracterul si felul in care vorbeste o persoana.

| crisgently a răspuns:

Fosta prietena a purtat aparat dentar un an. eu am incurajat-o sa si-l punahappy.