| Noname_8352 a întrebat:

Heii am mai pus intrebarea asta da nu prea am avut multe raspunsuri.Am o intrebare pentru baieti. Pentru voi conteaza foarte mult daca o fata are aparat dentar?

Adica ati putea trece peste asta daca v-ar placea fata? Funditaalove struckxwinking

3 răspunsuri:
| marian123 a răspuns:

Da as trece cu usurinta peste... avand in vedere cum o sa aiba fata dantura dupa ce da jos aparatul:X:*

| sergent91 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza daca are aparat dentar atata timp cat este buna si draguta cu mine.

| LionDen a răspuns:

Asta sa conteze in ultimul rand. Aparatul l-a pus cu un scop.sa aiba o dantura frumoasa dupa ce si'l scoate. Apoi nu cred ca daca fata e inteligenta/frumoasa si simpatica nu mi'ar placeabig grinar fi ss'itabig grinador ss'itele