| paul_5950 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti: Voi va epilati pe picioare?

Si daca da, ce folositi pentru a va epila pe picioare(si poate si in alte zone)? Folositi lama, crema epilatoare, sau ce?

3 răspunsuri:
| Sikki a răspuns:

Eu ma tund cu masina de tuns. Daca te razi cu lama o sa iti creasca mai des si mai gros firul de par si o sa arate urat daca nu o sa te epilezi moderat.

| Narkys a răspuns:

Ti-as raspunde cam asa:
Eu unu nu ma epilez pentru ca sut de parere ca; parul meu de pe picioare reprezinta masculitatea mea."il iubesc"
Cat despre celelalte zone ce se pun in (paranteza) e igienic sa o faci.Fiind baiat nu sunt genul cremelor si altor metode necunoscute mie asa ca Folosesc LAMA...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma epilez pe picioare pentru ca la un baiat e anormal sa nu ai par pe picioare/maini. piept.e un semn de masculinitate.