| Gusticel a întrebat:

Hei baieti.

Voi va epilati? Daca da, in ce zone si ce metoda de epilare folositi?

Răspuns Câştigător
| Whitesnake99 a răspuns:

Subrat si scula, lama sau masina

| lCupidon a răspuns (pentru Whitesnake99):

Sa nu folosiți lamă în zona intima! Cel mai bine cu masina de tuns.

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cum sa fac asa ceva? pai ce barbat as mai fi daca mi-as da parul jos?

Glumesc, imi dau parul jos de pe anumite zone pentru ca nu-mi place si ma jeneaza. De pe piept, abdomen (bine ca nu-mi creste mult aici, e genetic, pe spate n-am deloc), subrat, intim, etc. De parul de pe maini si picioare nu ma ating, pe maini e blond si nici nu prea am, e mai mult piele acolo, insa pe picioare...as sta o vesnicie sa dau jos tot ce e acolo, la cum sunt firele ar fi o provocare sa le epilez. Folosesc masina de tuns, e cea mai eficienta pentru mine, nu are rost sa folosesc altceva la parul de acolo.

| Gusticel explică (pentru Drimmero):

Interfesier te faci?

| AlexandruInu a răspuns:

Subrat,zona genitala, pe maini picioare si piept, pentru ca am tatuaje, lama sau aparat