| AnonimusGirl a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au dat la arhitectura: eu sunt clasa a 9 deocamdata si singura facultate care simt ca mi se potriveste este arhitectura (Bucuresti). Imi place sa desenez..creez...designul etc. Din clasa a 10 a sau a 11 a am sa ma apuc de meditatii serioase... acum, voua cum vi s-a parut examenul si cum este la facultate? Este chiar asa cum se zice ca nu dormi cu noptile si ca se trec foarte greu examenele? Iti trebuie talent sau mai mult munca? Nu as vrea sa ma rasgandesc.
Multumesc!

1 răspuns:
| Ro_Arhimania_1987 a răspuns:

Incearca aici http://arhimania.ro/ - Comunitatea studentilor arhitecti din Romania