| mrproffesor a întrebat:

Am o intrebare pentru toata lumea nu e obligatoriu sa raspundeti complet. Spuneti localitatea de unde sunteti si ce va place la ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In galati. e oras frumos. zona joasa de campie.cald iarna.inconjurat de ape. oras vechi cu multa incarcatura istorica, vecin cu scitia minor, cu faleza la dunare luuuuungaaaa si frumoaaaasaaaa.

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt din Barlad, e un oras mic, linistit si foarte curat.

| daii a răspuns:

Brasov. E adorabil. un oras de munte, cu o panorama minunata!love struck

by daiiwinking

| xD101 a răspuns:

Poi Bucuresti...nu prea imi place in capitala, as fi vrut sa stau intr-un loc mai "linistit" nu zgomotos... dar sunt si atractii turistice... unele frumoase, altele neplacutelaughing... dar asta e...Romania e tara tuturor posibilitatilorwinkinghee hee

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu conteaza unde stautongue...Prin Romania frustrated...Si nu imi place nimica la tara asta... o urasc.si mai ales urasc romanii... si pe mine ma urasc pentru ca sunt romanstraight face.Mai bine nu puneai intrebarea astalaughing...ca numa m`am enervatfrustrated.

| cretzufinish a răspuns:

Din Galati si eu. Decsrierea a facut-o Tepes laughing

| mariutza a răspuns:

Sibiu big grin... ce imi place? nu stiu laughing

| BabyPink a răspuns:

Si eu din galati :pe
Nu e cine stie ce orasul.
oh go on

| buburuzzz a răspuns:

Tirgu mures....ai spus ca nu eobligatoriu sa raspund complet!

| mrproffesor explică:

Foarte interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Piteşti, este un oraş mic şi liniştit.
Pa, pa.