| dia733 a întrebat:

Am o întrebare pentru toată lumea: oare când lumea o sa fie calma, liniștită și n-o sa mai fie agresori și violente?

Răspuns Câştigător
| 01rukia01 a răspuns:

Cand o zbura porcu si mi-o place mie scoala si piftia, cand o sa-mi fac toate temele si o sa am media 10 generala,cand si-o da basescu demisia si o sa se spanzure in pod,cand am sa regret ca am chiulit,cand am sa-mi las la la o parte prietenii,cand o sa ma apuc sa fumez,cand o sa devin lesby,cand o sa-mi fac suvite roz si o sa port tocuri cu o fusta mini si un tricou decoltat,cand o sa ma imbat cu elefantu ala roz, cand o sa-mi tai venele si oi trage pe nas, cand mi-o placea mie scoala, cand m-oi culca mai devreme de 2, cand oi regreta vara...
ADICA NICIODATA!straight face

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cand se va intampla vreo minune. Sper sa o apuc si eu whistling

| Sufletel_3419 a răspuns:

Niciodatăhappy

| NoLiesJustLove a răspuns:

Niciodata

| Whemilly a răspuns:

Niciodata...sad