| gomen a întrebat:

Poate vi se va parea ciudat. Dar, la ce liceu sa merg daca mie imi place natura, sa cant chiar daca nu am voce, sa desenez dar doar de plictiseala oricum nu desenez frumos, sa ma plimb, sa fac poze, sa stau in liniste? Helppp!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La un liceu agricol!
Acolo stai in natura tot timpul, poti sa canti ca nu se sinchisesc plantele ca behai in loc sa canti, te plimbi printre plante, poti sa le faci si poze sau sa desenezi direct in tarana, poti sa le vorbesti ca te asculta, sau poti sa taci si sa asculti linistea de pe camp. Jobul asta de agricultor, intruneste toate conditiile impuse de tine!

| Ara997 a răspuns:

Waldorf - citeste despre.
tie nu prea ti se potriveste invatamantul formal adica cel clasic.