| allexx98 a întrebat:

Am o intrebare sa imi tai mustata oare? Am 15 ani si este destul de mare, a crescut si ciocul si tata zice ca ciocul sa il tai si mustata nu si nu stiu ce sa fac. Ce parere aveti?big grin

Răspuns Câştigător
| AlecMason a răspuns:

Fa ce crezi tu eu mi-am luat mustata si ciocul de cand a crescut prima oara nu mi-am lasat-o sa creasca si sa fiu sincer acum uit sa mi-o iau mai mereu.laughing

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| кяιѕ a răspuns:

Eu as zice mustata sa n-o tai deoarece la 18 ani o sa ai o padurice asa imi spunea tata oh go on.Ciocul daca este prea mare poti sa-l tai.