| d0areu a întrebat:

am 14 ani si acum ceva vreme mi-a crescut mustata.
Mi-am ras-o o data dar iar mi-a crescut sad. Ce parere aveti, sa mi-o mai rad sau nu?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Iti sugerez sa mai asteti pana iti cresti mai mare. Eu pe la 14-15 ani imi aduc aminte ca ma barbiream destul de rar...o data la 3-4 luni.
Depinde si cum te simti tu...de preferabil ar fi sa te razi dar nu foarte des.

| marin81 a răspuns:

Depinde cum iti sta cu mustata! Oricum la varsta ta eu nu cred ca merita lasata

| LaurentiuPG a răspuns:

Părerea mea e sa o razi mereu.La vârsta ta mustata nu are un aspect prea plăcut.Bafta