| Live.Laugh.Love a întrebat:

Am o intrebare: Se poate sterge un cont de pe yahoo [ messenger + mail ]? daca da, cum?
dau funditaaaa

Răspuns Câştigător
| X0xo a răspuns:

Buna.

Da se poate. si eu mi-am sters niste id-uri mai vechi.

Urmeaza instructiunile de aici : http://www.masterszone.net/cum-sa-stergi-un-id-de-yahoo/

Bafta:*

1 răspuns:
| nicu_3864 a răspuns:

Este un program ironlocker. poti sa stergi contul pur si simplu fara sa bagi parola
poti sterge contul la oricine, cu contitia ca la idurile pe care vrei sa le stergi sanu fie bifat la ymessenger remember id & password, sau sign in automaticly