| VasileMoldova a întrebat:

Am o intrebare si sunt cam disperat as dori sa am si eu un prieten pe Facebook sau skipe cu care sa vorbesc ca la scoala nimeni nu prieteneste cu mine in adevaratul sens al cuvintului din cauza culorii pielii mele daca cineva vrea sa se imprieteneasca cu mine sa facem lectii impreuna sa ne jucam jocuri pe internet si de astea as fi foarte fericit ar fi un vis de-al meu P.S-sunt clasa a 7

Răspuns Câştigător
| AnonimFaraPereche a răspuns:

Buna, of stiu prin ce treci lume e foarte rea. as vrea eu sa iti fiu prieten. ☺lasa-mi uj mesaj cu contul tau de Facebook ceva.

3 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Uau sincer as vrea sa fiu a 7a acum ca sa putem fi prieteni, pari de treaba.

| tudorhit a răspuns:

Uneori este mai bine asa. Eu in clasa a 5 a si a 6 a am avut niste prieteni foarte buni care s-au indepartat de mine din a 7 a foarte brusc. Si imi doream sa fim iar prieteni, incercam sa ma dau pe langa ei dar nimic. Si acum sunt foarte fericit ca m-am indepartat de ei pentru ca m-ar fi influentat negativ. As fi fumat, baut si cine stie ce as mai fi facut.

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Https://www.facebook.com/mihaela.dulce.eu nu mai sunt la scoala dar as putea sa te ajut. sa comunic cu tine sa ne jucam pe Facebook jocurii