| Bbbbbbbmona a întrebat:

Am o intrebare simplă si răspunsuri bune.
De ce unui băiat la început, când va cunoașteți mai bine ii pasă de tine, iar după ceva vreme, în cazul meu 2 săptămâni, nu mi-a mai dat niciun mesaj..nu m-a cautat de 4 zile. E total nepăsător și simt ca il deranjez, i-am dat mesaje nu mi-a raspuns, mi-a zis ieri seara ca o sa imi dea mesaj când ajunge acasa si imi explica de ce nu am putut vorbi si nu mi-a mai dat nimic, i-am trimis mesaj eu si nici bunul simt de a răspunde nu l-a avut si e online. Nu il mai inteleg...

Răspuns Câştigător
| Peachdelight a răspuns:

La început îți pasa de o persoana (poate e mult spus ca îți pasa) dar ești mai atent, pentru ca încerci sa o cunoști. Probabil și-a dat seama ca nu esti exact ceea ce credea el, lucruri din astea se întâmpla tot timpul happy nu trebuie sa crezi ca ai tu vreo problema. Doar poate nu sunteți pe aceeași lungime de unda. Oricum e cam imatur din partea lui sa te ignore pur și simplu, deci nu cred ca ai pierdut nimic interesant.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate a fost entuziasmat la început apoi şi-a pierdut interesul faţă de tine.
Aşa sunt unele persoane: se aprind la început pentru ceva apoi în secunda 2 le trece.

| Madesz a răspuns:

Pentru ca oferi mai mult decat primesti!

| GrroanofwinD a răspuns:

Nu îi mai pari interesantă sau nu aveți chestii în comun.