| 2657 a întrebat:

Ieri i-am trimis unei fete mesaj (din clasa cealalta) ( clasa a 6) mi-a raspuns, am vorbit putin. Dar raspunde cam greu. Oare sa nu o mai deranjez? Sau poate ar fi mai bine sa continui? Oferitimi niste sfaturi! Ofer fundita

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
"Deranjeaz-o" daca vrei sa mai vorbesti cu ea. Oricum cu un mesaj, doua nu e mare deranj.Te sfatuiesc sa vorbesti cu ea cat mai mult, sa nu stai cu limba in gura. Daca vrei sa te apropii de ea ai nevoie de comunicare.Invit-o pe undeva vezi tu,. Mult success! happy

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Multumesc pentru fundita! Iti tin pumnii, sper sa iti mearga bine! Bafta!

| Paulvasile10 a răspuns:

Sfatul meu e sa vorbesti cu ea despre asta, noi nu avem de unde sa stim ce sa faci tu, poate o fi ocupata, sau nu isi verifica mereu telefonul

| 2657 explică (pentru Paulvasile10):

Am inteles, dar cand vrei sa vorbesti cu o persoana stai si vorbesti cu ea. Plus ca eu raspund repede la mesaje, deci nu apuca sa isi inchida telu