| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, una care ma „bantuie" de ceva timp si peste care nu pot sa trec cu vederea.
Unii prietenii, unele rude, etc. imi spun ca sunt slab d.p.d.v. al greutatii, altii imi spun ca sunt la greutatea potrivita pentru varsta si inaltimea mea, mentionez: am 19 ani, 70 de kg si 1, 80 inaltime, ce credeti?
Am o poza la status in care ma aflu si daca ar fi sa ma uit la față nu par foarte slab, eu asa ma vad, ori nu mai vad bine si trebuie sa-mi pun ochelari? laughing

Răspuns Câştigător
| Kerli a răspuns:

Areti foarte bine. nu te lasa influentat de cei din jur. doar fii increzator in caracterul si abilitatile tale, aspectul interior este mai important decat cel exterior.

1 răspuns:
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Nu,nu esti slab, esti perfect normal.De fapt la mine in clasa clasa era plina de astfel de baieti laughing