| ioana3432B a întrebat:

Am o întrebare urgent! Am ascultat, în vară, o melodie și nu știu cum să dau de ea. Tipul care cântă, are o voce groasă ca artistul Rag'n bone man. Versurile sună cam așa: It's in your dna, in your dna(refrenul). Cuz you, you make me fel so alive. I think I know you crom another life time. Eu am auzit-o la radio, în Germania și chiar nuo mai găsesc. Îmi place mult. Dacă cineva mă poate ajuta. Melodia e doar în engleză.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rusu_Nadina_2002 a răspuns:

Asta?:Empire Of The Sun - Alive(cauta pe Youtube sa vezi daca e ceea ce-ti trebuie)big grin

| ioana3432B explică (pentru Rusu_Nadina_2002):

Nu e asta.

| Rusu_Nadina_2002 a răspuns (pentru ioana3432B):

Atunci,nu stiu!happy