| 354 a întrebat:

Am o intrebare, voi considerati ca daca o persoana care zice ca va iubeste mult si ca vrea sa se insoare cu tine, iti poate zice dupa doua saptamani ca nu mai tine la tine ca totul s-a stins, totusi te-a iubit vreodata? eu am mai pus intrebari dar inca nu gasesc raspunsuri daca cineva zice ca te iubeste, nu poate renunta asa usor la tine cum facea el cu mine, la prima discutie mai aprinsa zicea sa ne despartim, si totusi eram de 3 ani

impreuna, sau odata mi-a trimis un mesaj si mi-a zis ca nu mai putem fi impreuna ceea ce ma mirat foarte mult pentru ca nu ne certasem, motivul despartirii fiind ca el credea ca eu nu o sa vreau sa ma culc cu el, si normal ca nu vroiam deoarece nu a stiu cum sa o ceara a zis asa, daca vrei bine, daca nu ne despartim, eu stiu ca am avut si eu doua greseli in relatia asta dar el era prea de tot, voi considerati ca o asfel de persoana a tinut vreodata la mine? sa nu mai spun ca primul an cand am fost impreuna vorbea cu mine doar ca ii faceam minute, si mi-a zis ca dupa ce a venit la oras a inceput sa tine la mine, ceea ce eu acum sincer nu mai stiu ce sa cred, dati-mi un sfat credeti ca persoana aceasta merita iubirea mea, sau cel putin a tinut la mine?

Răspuns Câştigător
| cocojambo_4190 a răspuns:

NU MERITA IUBIREA TA. poate ca te-a folosit.de fapt nu,, poate,, sigur te-a folosit cand ai zis asta cu,, minutele,,. nah ii o chestie asa. da eu cred ca nu te merita.adica tu ii dai iubirea ta`h si incerci sa fiti fericiti.si el te intoarce si pe fata si pe dos. odata,, da,, odata,, nu,,. eu mi-am dat cu parerea. dar te sfatuiesc sa iti gasesti pe altu`. u esti o pers buna si el isi bate joc de tine.nu prea suna convenabil, nici frumos...:*:*:*NOROC!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul este posibil eu am primit o intrebare de genul "vrei sa facem cununia civila duminica?, daca nu pa"si pa a fost