| MariannaS a întrebat:

Am o intrebare; vreau sai fac tatalui meu un cadou de craciun confenctionat de mine insumi... ajutati-ma va rog cu niste idei frumoase. mersi

Răspuns Câştigător
| alexxxa100 a răspuns:

O fotografie cu voi 2 intr-o rama putin mai speciala creata de tone cred ca ar fi cadoul perfect!

bafta

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Annekie67 a răspuns:

O bratara a prieteniei. poate stii ce culori ii plac.

| Lena4kal a răspuns:

Poti face o rama pentru fotografia lui preferata; poti face o felicitare; sau chiar poti cinta un cintec.Bafta!

| camy01 a răspuns:

ii poti face o felicitare eu asa le fac mereu parintilor mei