| Alexandru_Cotiga_1994 a întrebat:

Am o mare intrebare de cenu ninge e iarna ar trebui sa fi ninshappy
voua va place ca a nu a nins da sau nu rasp

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Bună!
Peste nu știu cât timp va deveni un deșert, deci la ce te aștepț?(da stai linițtit mori tu și alte ogrămadă de generații până atunci)Bine asta nu e neapărat realitate...
Oricum nu-mi place, Crăciunul fără zăpadă e urât, nu mai spun de revelion de asemenea ziua mea va fi fără zăpadă anul acesta să nu mai zic că a trecut vacanța și ne puteam distra minunat.Aaa și din câte știu la mine va ninge tocmai din februarie...
O seară bună!

| Carmen100 a răspuns:

Mie nu imi place iarna fara zapada, parca nu e aceeasi magie...dar asta e, m-am obisnuit...sad

| Rahzy a răspuns:

Eu vreau sa ninga pentru ca altfel iarna nu este frumoasa. Si din pacate am auzit ca nu va ninge... sad