| alessya a întrebat:

Am o mare mare dilema... Acum o luna...sau daca nu mai putin, am fost la un control ginecologic, pentru ca ciclul nu. mi mai venea, acel doctor mi. a zis ca sunt insarcinata in 7 saptamani. Dupa o saptamana, am fost la alt doctor, in speranta ca poate s. o fi inselat primul, acesta mi. a facut control by hand mi. a zis ca nu simte nimic, mi. a facut eco, mi. a zis ca se vede ceva in uter dar daca ar fi, ar fi sarcina de 4 saptamani. Acesta ca sa fie sigur mi. a facut un test de sarcina, ca avea anumite dubii. Testul de sarcina a iesit negativ ( testul de sarcina fiind unul foarte bun, nu. l gasim in farmacii ) si dat reteta sa iau duphaston una dimineata si una seara si m. a avertizat ca in 13 zile daca nu. mi vine ciclul sa ma duc la el. Ciclul mi. a venit dar mi. e mi-e frica acum, oare sunt sau nu insarcinata?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Nu mai esti. odata ce ti-a venit ciclu.stai linistita.si de acum protejeaza-tee

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca doktori aia ereau beti
fato esti!