| Rubyfun a întrebat:

Vreau sa va intreb daca dragostea la 14 ani e ceva normal. adica am 14 ani si un iubit si ne intalnim destul de des, ne si sarutam dar nu foarte pasional, in nici un caz french kiss. Din punctul meu de vedere sunt prea mica pentru asa ceva, dar iubitl meu tot a incercat sa imi dea un french kiss, eu ezitand si acum nu stiu ce sa fac! Oare e bine sa il sarut french sau sa mai astept si sa discut si cu el aceasta problema? tin sa va spun ca si el are tot 14 ani.

Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

Exista fete de 14 ani care fac mult mai mult decat un "french kiss". Nu cred ca e o mare problema daca faci asta cu el, adica nu cred ca exista o varsta de la care e OK.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Uneori e mai cuminte sa astepti, pentru ca un sarut aduce altul si altul si apoi lucrurile incep sa se complice, hormonii sa se trezeasca si...nu mai continui!
Ai inteles!

| neutrino a răspuns:

Numai din practica invata omul,

| sofisis a răspuns:

Cam pe la 14-15 ani se experimenteaza primii fluturasi ai indragostelii.
Nu e ceva neaparat rau, atata timp cat va limitati la asta.
Din pacate nu cred ca veti putea.

| Rubyfun explică (pentru sofisis):

Ce nu vom putea? sad

| HunkMan a răspuns:

Daca va sarutati french kiss aia nu e dragoste rolling on the floor)