| Christine_3226 a întrebat:

Am o mare problema cu facebook'ul! De o saptamana mi se tot schimba parola la cont. Am schimbat'o de fiecare data ca sa pot intra. Ieri, mi s-a schimbat iar. Iar cand am dat la reset password, imi apare asta "You have reached the limit of password reset attempts. If you are still having trouble accessing your account, please contact us for assistance." Assistance care nici macar nu exista! ["Unfortunately this contact form is no longer in use."]. A mai patit cineva ceva asemanator? Imi voi recupera contul? Va rog, ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Christine_3226 explică:

NU sunt capabili sa gestioneze email-urile! De aceea se intampla ca mereu sa iti reseteze parola! Nu este vina ta! Solutia viabila este sa le trimiti mesaj aici: http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=login_password_bug

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uita-te la email-uri! Vezi ca email-uri de la Facebook si accesezi de acolo pe ultimul ca sa intri in contul tau!

| Christine_3226 explică:

@ neLuL: Nu merge! Am incercat. Nu stiu ce sa mai incerc! Pur si simplu nu merge. Imi spune sa imi identific contul ca sa imi pot reseta parola. Il gasesc, il identific si nu se intampla nimic!

| Christine_3226 explică:

Multumesc frumos! O sa incerc si asta. sper sa se rezolve. aveam incredere in reteaua asta de socializare, insa.