| gabytzul005 a întrebat:

Care stie cum sa rezolv aceasta problema cu wow? There was a problem logging in with this account.You may not have a world of warcraft game attached to your account,or you may be logging intro a region different from the one you created the account.If you continue having trouble, please contact Customer Support.

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Bună! Ți-ai făcut cont pe site-ul http://wow.freakz.ro/ (nu pe battle net) și ai descărcat launcher, alături de joc, fiindcă acela trebuie executat? Vezi și la realm/regiune, poate încerci să te loghezi la alta și încearcă din nou. Uită-te de asemenea și la tutorialul de instalare WOW. Deci, funcționează?

| gabytzul005 explică (pentru DDCC):

Nu mai vreau sa ma joc wow dar meriti funda fiind si singurul raspuns.

| DDCC a răspuns (pentru gabytzul005):

Îmi pare bine că ți-am dat un răspuns chiar dacă nu ți-a mai fost de folos.