| gabrielutza10 a întrebat:

Am o mare problema. Duminica este ziua de nastere a mamei si implineste 37 de ani si nu stiu ce sa pregatesc frumos fiindca noi in perioada aia suntem in vacanta la mare si nu am acces chiar la toate. Ar merge ceva sa fac vreo prajiturica sau ceva de genu fiindca avem bucataria la dizpozitie. Astept pareri cat mai repede si multumesc frumos!

1 răspuns:
| buburuza2007 a răspuns:

Habar nu am ce sa-i faci dar si mama e nascuta tot atuncilaughing